Tým BTM

Jsme „firma na budování firem“. S veškerým zázemím a odborností, která k tomu patří. Milníky našich klientů se stávají zároveň našimi milníky.

Naše vize a hodnoty

Našimi hodnotami jsou transparentnost, objektivnost, péče a upřímnost. Klient a řešení jeho potřeb jsou vždy na prvním místě. Nezaujatě posuzujeme veškerá fakta i názory. Pokud váš podnikatelský záměr nedává smysl, nebo vidíme možná rizika, řekneme vám to. Ve všem, co dělám jsme maximálně transparentní. Máme svoji cenu, ale přinášíme jasnou přidanou hodnotu.

Irena Purschová

Irena Purschová

V podnikové problematice se pohybuje od roku 2012. Na oblast správy majetku se specializuje od roku 2015. Má praktické zkušenosti s vybudováním backoffice pro českou společnost, která se zabývá správou klientských vkladů a jejich kolektováním.

Dále spolupracovala s několika dluhopisovými emitenty a minifondy dle §15 ZISIF (osoby rizikového kapitálu), kde konzultovala zejména: produkt a jeho vztah ke klientovi, firmě, právu a daním, vnitřní procesy a jejich logiku, strukturu společnosti. Dále přípravu prezentací o produktu společnosti a vzdělávání obchodních zástupců v otázkách finančních produktů a jejich odpovědnost směrem k legislativě.

Nyní předává praktické zkušenosti, využitelné hlavně při správě cizího majetku.

Jaroslav Weis

Jaroslav Weis

Vystudoval sportovní management na Univezitě Karlově. Přes 15 let se pohyboval ve velkých mezinárodních firmách od pozice KA Managera po Obchodního ředitele. Zodpovídal za obchodní výsledky a rozvoj prodejních týmů. V posledních 5 letech se věnuje business consultingu a budování firem. Specializuje se na obchodní strategie, řízení firemních financí, firemní procesy a managerské dovednosti.

Společnosti si ho najímají, když potřebují silný, nezávislý, odborný a praktický názor. Dokáže zhodnotit podnikatelský záměr a odhalit jeho slabiny, ale také pomoci se zpracováním profesionálního business plánu. Je důležité promyslet a spočítat nákladovost projektů nebo celku. Jako přesah nabízí schopnost pojmenovat a vysvětlit věci tak, aby byly skutečně pochopitelné. Nejen, že získáte služby profesionála, ale “cestou” se i hodně naučíte, a to bývá mnohdy ještě cennější.

Ladislav Drha

Ladislav Drha

Ladislav Drha poskytuje komplexní právní služby mezinárodním společnostem v oblasti investic a správy financí. Klienty zastupuje také ve správních a licenčních řízeních před Českou národní bankou.

Dlouhodobě se zabývá problematikou platebních služeb a kolektivního investování a je vyhledávaným odborníkem v oblasti regulace investičních služeb. Zastupuje také klienty v rámci insolvenčních řízení zkrachovalých investičních skupin. K otázkám finančních skupin se také mediálně vyjadřuje. Jeho rozhovor na téma Inovace a odpovědnost ve finančním poradenství si můžete přečíst například zde.